Katalogas

Virtuvinis maišytuvas

Ultima-33 (3/8)

Kodas: UL30108
PaskirtisVirtuviniai maišytuvai
Garantija5Plačiau
Barkodas4772034004342
SerijaUltima
PadengimasChromuotas
Pajungimas3/8

Pakuotė

Plačiau
KIEKIS DĖŽĖJE9
PAKUOTĖS TŪRIS (M)322
SVORIS BRUTTO (KG)4
SVORIS NETTO (KG)2
1-ĖS PAKUOTĖS GYLIS (M)1
1-ĖS PAKUOTĖS PLOTIS (M)2
1-ĖS PAKUOTĖS ILGIS (M)3
1-ĖS PAKUOTĖS SVORIS (KG)4
2-ĖS PAKUOTĖS GYLIS (M)4
2-ĖS PAKUOTĖS PLOTIS (M)4
2-ĖS PAKUOTĖS ILGIS (M)4
2-ĖS PAKUOTĖS SVORIS (KG)6

Montavimo instrukcija

Parsisiųsti

Žymos apie remontą

Parsisiųsti

Nuotrauka TIF formatu

Parsisiųsti

Specifikacija

Parsisiųsti
Produkto kodas: UL30108 Kategorija: Žymos: , ,

Papildoma informacija

PaskirtisVirtuviniai maišytuvai
Garantija5Plačiau
Barkodas4772034004342
SerijaUltima
PadengimasChromuotas
Pajungimas3/8

Produkto aprašymas

Išskirtinis premium dizainas.

Pagaminta Lietuvoje.

RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys, naudojamas visuose RUBINETA produktuose. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio (20-25 mikronų) chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Maišytuvas komplektuojamas su Neoperl Slim Air SLC aeratoriumi. Neoperl Slim Air SLC – puikus vandens srautas kartu su taupymo funkcija. Šis aeratorius pačiam vartotojui leidžia lengvai reguliuoti vandens srauto kampą. Aeratorius gali būti lengvai pakeičiamas ir turi „Smart Lime Cleaning“ funkciją (lengvas nuosėdų valymas). Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.

Komplektacijoje rasite vokiečių gamintojo Fliesser lanksčias 60 cm poliesterio  žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Žarnos iš PeX nekeičia geriamojo vandens skonio, kvapo, neišskiria jokių sveikatai pavojingų medžiagų. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

Maišytuvo konstrukcijoje naudojama Kerox kasetė. Kerox yra pasaulyje pirmaujanti kasečių gamintoja iš Vengrijos. Kasetės standartas – 25 mm.

Kiekvienas maišytuvas gamykloje papildomai testuojamas rankiniu būdu.

  • Komplektacijoje rasite „Fliesser“ lanksčias iš poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.
  • Maišytuvas su „Kerox“ kasete. „Kerox“ yra pasaulyje pirmaujanti kasečių gamintoja. Aukščiausia kokybė ir nuolatinis tobulėjimas, užtikrinantis puikų maišytuvų darbą. 25 mm kasetė.
  • RubiBrass – specialios sudėties korozijai atsparus žalvario lydinys, naudojamas visuose RUBINETA produktuose. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.