Kodėl RUBINETA?

Jau daugiau nei 20 metų RUBINETA kuria, gamina ir tiekia patikimą bei ilgaamžę santechniką. Įmonės produkcija prekiaujama daugiau nei 30 pasaulio valstybių per daugiau nei 60 prekybos partnerių tinklą

Įmonė RUBINETA yra sertifikuota tarptautiniu ISO 9001 standartu.

RUBINETA maišytuvų pirkėjai yra apdrausti produkto civilinės atsakomybės draudimu draudimo bendrovėje AB ,,Lietuvos draudimas’’.  Produkto civilinės atsakomybės draudimas gina vartotojų teises ir atlygina trečiųjų asmenų (vartotojų) patirtą žalą, jei žala susijusi su netinkama RUBINETA produkcijos kokybe.

RUBINETA būstinėje Vilniuje (Lietuva) veikia speciali testavimo laboratorija. Konstravimo ir gamybos proceso metu naudojama kelių etapų kokybės ir patikimumo kontrolės sistema – M.P.C. Durability Control System. Kruopštaus ir technologizuoto proceso metu yra vertinami įvairiausi parametrai – mechaninis patikimumas, ilgaamžiškumas, atsparumas aukštam slėgiui, atsparumas korozijai bei kitiems neigiamiems išorės poveikiams. Kiekvienas naujas RUBINETA produktas privalomai praeina šią griežtą ir bekompromisę patikrą.

RubiBrass – specialios sudėties korozijai atsparus žalvario lydinys, naudojamas visuose RUBINETA produktuose. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio (0.2-0.3 mikrono) chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

RubiCoat – ilgaamžė ir tvirta polimerinė danga. Unikali cheminė sudėtis ir speciali gamybos technologija RubiCoat dangą padaro ypač atsparią trinčiai ir kitiems neigiamiems išorės poveikiams.

RubiCoat-E – unikali itin tvirta ir ilgaamžė naujausia polimerinė danga. RubiCoat-E – tai yra patobulinta RubiCoat technologija, su papildomu galvanizavimo etapu. Specialus papildomas galvanizavimas polimerinei dangai suteikia dar daugiau patvarumo ir atsparumo neigiamiems išorės poveikiams.

RUBINETA naudoja bendradarbiaujant su patikimiausiais pasaulio gamintojais sukurtas kasetės Sedal-Rubineta, Citec-Rubineta, RubiStandard.

Rubineta Spider – unikalūs RUBINETOS konstruktorių sukurti originalaus dizaino aeratoriai. Specialios mikrotechnologijos mažina triukšmo lygį, formuoja tobulą vandens srautą, taupo vandenį.

RUBINETA siūlo didžiulį atsarginių dalių ir aksesuarų pasirinkimą. Net ir po daugelio tarnavimo metų mūsų produktai bus nesudėtingai prižiūrimi ir atnaujinami.

RUBINETA – tarnaus ilgai!