Naujienos

JUODOS SPALVOS AKCENTAI

Kasmet pastebimas įvairiausių juodos spalvos maišytuvų bei kitų vonios kambario aksesuarų populiarumo augimas. Ši produktų spalva tampa tokia pat populiaria kaip „klasikiniai“ dengti chromu ar nerūdijančio plieno spalvos gaminiai. Neretai juoda matinė spalva derinama su chromuotais elementais, o taip pat ir stiklu. Juodi gaminiai interjere puikiai dera su natūraliomis apdailos medžiagomis, tokiomis kaip medis, marmuras ar kitas akmuo ir todėl vis dažniau jie pasirenkami įvairaus interjero stiliaus akcentais.
Juodų maišytuvų gamyboje RUBINETA naudoja spalvos padengimo elektrolizės būdu technologiją. Ši technologija užtikrina ypatingai tvirtą ir ilgaamžę dangą, suteikiančią skoningą ir prabangią gaminio išvaizdą. Todėl juodi RUBINETA maišytuvai ne tik spėjo į save atkreipti
interjero dizainerių dėmesį, tačiau kartu užsirekomenduoti kaip puikus, praktiškas bei ilgaamžis sprendimas kasdienėje eksploatacijoje.
RUBINETA ne tik panaudoja naujausius rinkoje technologinius sprendimus bei siekia neatsilikti nuo mados tendencijų, tačiau tuo pačiu didžiulį dėmesį skiria vartotojui patogių kompleksinių sprendimų pasiūlymui. Todėl savo asortimentą RUBINETA išplėtė plačia vonios kambario aksesuarų kolekcija, kurioje be klasikinių dengtų chromu aksesuarų vartotojams siūlo ir tris originalias bei iš tiesų išsiskiriančias juodos spalvos aksesuarų serijas. Sukurti originalų, komfortišką bei praktišką vonios kambario interjerą, vienu metu išlaikant ir gana santūrų stilių, dabar tapo itin paprasta!