Naujienos

POTINKINIAI MAIŠYTUVAI – SPARČIAI POPULIARĖJANTI TENDENCIJA

Viena svarbiausių RUBINETOS užduočių – išlaikyti siūlomą asortimentą aktualiu ir patraukliu klientui. Šiuolaikinis vartotojas ieško inovacijų ir buities palengvinimo galimybių visur, įskaitant ir vonios kambario ar virtuvės modernizaciją. Technologijos leidžia sukurti vis funkcionalesnius sprendimus, kurie traukia vartotojų dėmesį ne mažiau nei maišytuvų dizainas. Stebėdami klientų besikeičiančius poreikius galime teigti, kad potinkiniai maišytuvai tampa vis dažnesniu jų pasirinkimu. Jie skiriasi nuo įprastų maišytuvų tuo, kad komunikacijos yra montuojamos į sieną vandentiekio vamzdžių išvedžiojimo etape. Išorinė tokio tipo maišytuvo dalis susideda iš metalinės plokštelės, rankenėlės ar mygtukų, snapo ar dušo aksesuarų. Nesvarbu, ar klientas statosi naują būstą, ar renovuoja turimą – ši naujovė
lygiavertiškai sulaukia tokio pat dėmesio kaip ir klasikiniai maišytuvų modeliai. Potinkiniai maišytuvai ne tik papuošia savo minimalistinėmis bei elegantiškomis linijomis modernų interjerą, bet ir puikiai tinka mažoms erdvėms. Koja kojon žengiame su tendencijomis ir siūlome įvairius maišytuvų sprendimus. Asortimente galime išskirti tris potinkinių maišytuvų tipus:

Stilinga naujovė – potinkiniai praustuvo maišytuvai TORINO-1F.

Šie maišytuvai yra skirti tiems, kurie ne tik ieško funkcionalumo, bet kreipia dėmesį į kiekvieną dizaino detalę. Nesuklysime teigdami, jog tokio dizaino maišytuvai puikuojasi ir stilingiausiuose viešbučiuose bei apartamentuose. Nuo šiol tai gali lengva ranka pasiekti ir kasdienis vartotojas. Klientams pasiūlėme du spalvų pasirinkimus – klasikinį chromą ir moderniąją matinę juodą. Abi spalvos sulaukia vienodai pasisekusio dėmesio – juk viskas priklauso nuo kliento vonios kambario interjero vizijos. Potinkinė maišytuvo dalis – žalvarinis korpusas su šalto bei karšto vandens pajungimo angomis ir metaline plokštele, kuri padeda išcentruoti gaminio poziciją. Tokia konstrukcija užtikrina lengvą maišytuvo montavimą. Maišytuvai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir komplektuoti su laiko patikrintų gamintojų detalėmis:
• aukštos kokybės žalvaris (vario ≥60 %),
• 35 mm keraminė kasetė „Citec“ (Ispanija),
• aeratorius „Neoperl“ (Vokietija),
• 182 mm ilgio snapas, kuris sukasi 360° kampu.
Šie maišytuvai tinka įvairių stilių interjerams, puikiai dera ir su klasikinėmis praustuvėmis, ir su pastatomomis. Praktiška puošmena vonios kambariui!

 

 

Laiko patikrintas sprendimas – potinkiniai dušo maišytuvai KUBO.

Kubo-1F ir Kubo-2F – tai universalus žalvarinis potinkinis maišytuvas, prie kurio siūlome dviejų skirtingų dizainų išorines dalis bei pilnas dušo komplektacijas: tik rankiniam dušui arba lietaus dušo galvos bei rankinio dušo kombinacijai. Į komplektus įeinanti potinkinio montavimo dėžutė, pagaminta iš patvaraus ABS plastiko su žalvariniais pajungimais, garantuoja patikimą ir lengvą montavimą.

 

Paskutinė šių laikų tendencija potinkinių maišytuvų kategorijoje – potinkiniai termostatiniai maišytuvai THERMO.

Kai yra sujungiami termostatinio ir potinkinio maišytuvų privalumai, galime būti tikri, kad tai sulauks didelio pasisekimo. Nuo šiol siūlome mygtukinius termostatinius potinkinius dviejų ir trijų funkcijų dušo maišytuvus – THERMO-2F ir THERMO-3F. Klientai vieno mygtuko
paspaudimu nustatys, ar vanduo tekės dušo galva, dušo galvute arba snapu, o termostatas garantuos pastovią, komfortišką ir saugią temperatūrą, nepriklausomai nuo karšto bei šalto vandens spaudimo pakitimų vandentiekyje.
Mygtukų markiravimas leidžia patogiai ir intuityviai valdyti bei perjungti maišytuvo funkcijas, o išorinės dalies konstrukcija
nereikalauja sudėtingos priežiūros. Maišytuvų modelių pasirinkimas leidžia įsigyti tik maišytuvą arba maišytuvą su rinkiniu, kurį sukomplektavome su puikiai tarpusavyje derančiais stačiakampės formos aksesuarais. Premium klasės medžiagos bei komponentai iš geriausių gamintojų užtikrina nepriekaištingą funkcionavimą ir ilgaamžiškumą.
• Lietas korpusas pagamintas iš aukštos kokybės žalvario (vario ≥60 %).
• Komplektuojami su TOP klasės termostatu su „Vernet“ kaitinimo elementu.
• Atsparus nusidėvėjimui chromo padengimas: maišytuvo korpusas padengiamas nikeliu (storis: 10 mkr) ir chromu (storis: 0,25 mkr). Gaminys atsparus įbrėžimams ir išlaiko savo pradinį blizgesį net po ilgalaikio naudojimo.
• Potinkinio maišytuvo dėžutės konstrukcija, skirta lengvam montavimui.
RUBINETOS komanda rūpinasi, kad naujausi santechniniai sprendimai pasiektų kiekvieno namus. Mūsų pirkėjas vertas tik aukščiausios kokybės!