Naujienos

RUBINETA PASIRŪPINS JŪSŲ VONIOS KAMBARIO AKCENTAIS!

Vonios kambario aksesuarai – neatsiejama šios erdvės dalis. Jie yra svarbūs užbaigiamieji dizaino akcentai, kurie pavers Jūsų vonios kambarį stilinga oaze.
Asortimente – net penkios skirtingų dizainų serijos bei dvi spalvų opcijos: juoda ir chromo. Chromo spalvos aksesuarai lengvai susilies su
bet kokiu interjeru, suteikdami lengvumo ir nesenstančio stiliaus įvaizdį. Tuo tarpu juodos spalvos aksesuarai jau tampa modernia klasika.
Jei manote, kad jūsų vonios kambariui trūksta to galutinio cinkelio – juodos spalvos aksesuarai puikiai pagyvins Jūsų vonios kambario interjerą.

Mūsų vonios kambario aksesuarai – stilingi, lengvai pritaikomi prie bet kokio vonios kambario interjero, pagaminti iš kokybiškų medžiagų.
Galima įsigyti visą patinkančią aksesuarų seriją arba po vieną reikalingą prekę. Aksesuarų rinkiniai yra sukomplektuoti apgalvojus klientų
poreikius, kad visos šios stilingos prekės ne tik puoštų Jūsų vonios kambarį, bet ir puikiai atliktų savo tiesioginę funkciją.

AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS
• Juodos spalvos serijos gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų. Šios spalvos padengimui naudojamas elektrolitinis procesas – jis sukuria daug patvaresnę dangą nei dažymas: atsiranda didesnis atsparumas korozijai ir paviršiaus įbrėžimams.
• Chromuoti vonios kambario aksesuarai yra gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, žalvario ir stiklo. Patikimas padengimas nepraranda blizgesio.