Katalogas

Sieninis dušo maišytuvas

Thermo-12 SQ

Kodas: H2S0008
PaskirtisDušo maišytuvai
Garantija5Plačiau
Barkodas4772034006698
SerijaThermo
PadengimasChromuotas
Pajungimas1/2

Pakuotė

Plačiau
2-ĖS PAKUOTĖS PLOTIS (M)0.335

Montavimo instrukcija

Parsisiųsti

Specifikacija

Parsisiųsti
Produkto kodas: H2S0008 Kategorija: Žymos: , ,

Papildoma informacija

PaskirtisDušo maišytuvai
Garantija5Plačiau
Barkodas4772034006698
SerijaThermo
PadengimasChromuotas
Pajungimas1/2

Produkto aprašymas

Unikali automatinė temperatūros palaikymo sistema garantuoja pastovią, komfortišką ir saugią dušo vandens temperatūrą, nepriklausomai nuo karšto ar šalto vandens pokyčių vandentiekio sistemoje.

Maišytuvo konstrukcijoje naudojama aukščiausios klasės termostatinė kasetė su termoelementu Vernet (Prancūzija).

RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio (20-25 mikronų) chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Neoperl aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.

  • RubiBrass – specialios sudėties korozijai atsparus žalvario lydinys, naudojamas visuose RUBINETA produktuose. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.
  • SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio (0,2-0,25 mikronų) chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.
  • Kokybę užtikrina itin aukštos kokybės Vernet termostatas. Šis termostatas automatiškai maišo vandenį ir palaiko nustatytą jo temperatūrą. Apsauga nuo nudegimo atsiradus šalto vandens slėgio kritimui sistemoje.