Katalogas

Potinkinis dušo maišytuvas

Thermo-3F

Kodas: PM0016
PaskirtisPotinkiniai maišytuvai
Garantija5Plačiau
SerijaThermo concealed
PadengimasChromuotas
Pajungimas1/2

Pakuotė

Plačiau

Montavimo instrukcija

Parsisiųsti

Specifikacija

Parsisiųsti
Produkto kodas: PM0016 Kategorijos: , Žyma:

Papildoma informacija

PaskirtisPotinkiniai maišytuvai
Garantija5Plačiau
SerijaThermo concealed
PadengimasChromuotas
Pajungimas1/2

Produkto aprašymas

Potinkinis į sieną montuojamas dušo ir vonios maišytuvas, nereikalaujantis sudėtingos priežiūros.

Lengvai valdomas mygtukais. Tereiks vieno mygtuko paspaudimo ir galėsite pasirinkti ar vanduo tekės lietaus dušo galva, rankine dušo galvute arba maišytuvo snapu.

Unikali automatinė temperatūros palaikymo sistema garantuoja pastovią, komfortišką ir saugią dušo vandens temperatūrą, nepriklausomai nuo karšto ar šalto vandens pokyčių vandentiekio sistemoje.

Maišytuvo konstrukcijoje naudojama aukščiausios klasės termostatinė kasetė su termoelementu Vernet (Prancūzija).

RubiBrass – specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.

SolidChrom – ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio (20-25 mikronų) chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Pastaba: tekančio vandens srauto stiprumas yra pasirenkamas ir sureguliuojamas maišytuvo montavimo metu. Daugiau informacijos rasite montavimo instrukcijoje.

  • RubiBrass – specialios sudėties korozijai atsparus žalvario lydinys, naudojamas visuose RUBINETA produktuose. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu.